زمانی که یک اثر هنری بودم

کتاب زمانی که یک اثر هنری بودم داستان یک پسر جوان است که از زندگی خود ناخشنود است و می خواهد دست به خودکشی بزند اما یک هنرمند از او می خواهد تا او را تبدیل به یک اثر هنری کند.

همه چیز خوب پیش می رود تا اینکه پسر کم کم دچار ناراحتی هایی در جسم و روح خود می شود و در ضمن با یک دختر نیز آشنا می شود و عشق را در زندگی در می یابد و تصمیم می گیرد دوباره به حال اولش برگردد.

نویسنده و دیگر آثار:

نویسنده ی کتاب آقای اریک امانوئل اشمیت نویسنده ای چیره دست است که کتاب های زیادی نوشته است اما نمایشنامه های ایشان که در زیر لیست می شوند از همه ی کتاب هایشان معروف تر هستند.

تجربه شخصی:

این کتاب را خیلی دوست داشتم شاد بود در عین حال که غم انگیز بود. آدم را به فکر فرو می برد. می توانستی با شخصیت اصلی همزاد پنداری کنی و درد و رنجش را درک کنی و صحنه های داستان را مجسم کنی.

من بیشتر نمایشنامه های منتشر شده از نویسنده را نیز خوانده ام نمی خواستم برای هر کدام یک نوشته ی جداگانه درست کنم می خواستم همه با هم در یک نوشته باشند.

در آخر هم باید بگویم پایان های داستان های نویسنده را دوست ندارم می توانستند خیلی جانانه تر تمام شوند آخر وقتی خود داستان این قدر پر و پیمان است چرا انتهایش این قدر لوس است!؟

بیشتر بخوانیم:

رمان زمانی که یک اثری هنری بودم اثر امانوئل اشمیت – نت نوشت

معرفی کتاب: زمانی که یک اثر هنری بودم – جی‌مگ | مجله کتاب و کتابخوانی

درنگی در رمانِ زمانی که من یک اثر هنری بودم – نقد و بررسی کتاب – مجلۀ هنری تحلیلی کافه کاتارسیس

نقد و بررسی کتاب «زمانی که یک اثر هنری بودم» – مجله کتابچی

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید