RSS

 • شفای کودک درون
  by سمیرا تابش on خرداد ۱۱, ۱۳۹۹ at ۹:۰۶ ق.ظ

  کتاب شفای کودک درون کتابی است که روش ساده و روانی به ما می آموزد با خود چگونه رفتار کنیم تا حال بهتری داشته باشیم و وجودمان سرشار شادمانی و نور و خلاقیت باشد. تجربه شخصی: من کتاب شفای کودک درون را تقریبا سه سال پیش خواندم و الان می دانم که من بخش والد … ادامه خواندن شفای کودک درون ← نوشته شفای کودک درون اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • پرداختن به خود
  by سمیرا تابش on اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۹ at ۱:۲۵ ب.ظ

  به ما زندگی کردن را آموزش نداده اند بلکه ما را برای مبارزه کردن، رقابت دادن و تقلا کردن پرورش داده اند اما پرداختن به خود چیست؟ ما همیشه مشغول هستیم، همیشه درگیر هستیم، همیشه عجله داریم به جایی برسیم، آرزوهایی داریم فقط برای اینکه در چشم دیگران بزرگ جلوه کنیم، برای خوشبختی عزیزانمان تلاش … ادامه خواندن پرداختن به خود ← نوشته پرداختن به خود اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • رهایی عاطفی
  by سمیرا تابش on اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۹ at ۶:۲۰ ق.ظ

  کتاب رهایی عاطفی یک کتاب خودیاری است. در این کتاب نویسنده دیوید ویسکات ابتدا نظریه ی خود را در مورد گونه های شخصیتی مطرح می کند و بعد به بررسی و درمان مشکلات عاطفی می پردازد. نویسنده معتقد است همه ی ما ترکیبی از سه شخصیت وابسته، کنترل گر و رقابت آمیز هستیم و در … ادامه خواندن رهایی عاطفی ← نوشته رهایی عاطفی اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • می خواستم ننویسم اما نمیشه!
  by سمیرا تابش on اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۹ at ۱۲:۴۱ ب.ظ

  می خواستم دیگر در مورد سیاست ننویسم اما دیدم که نمی شود این ها را باید بگویم هر خودم از حرف های ناگفته ام راحت می شوم هم شاید چند نفری همفکر من باشند یا چند نفری به فکر بیفتند. تبعیض در ایران بسیار متنوع است، تبعیضی که بین هوادارن نظام و غیر هواداران، تبعیض … ادامه خواندن می خواستم ننویسم اما نمیشه! ← نوشته می خواستم ننویسم اما نمیشه! اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • باید بدانیم ….
  by سمیرا تابش on اردیبهشت ۴, ۱۳۹۹ at ۱۲:۰۵ ب.ظ

  باید بدانیم که اغلب ما از مجموعه ای از تضاد ها ساخته شده ایم یک فرد می تواند همان قدر که مهربان همان قدر بی رحم باشد یا یک فرد همان قدر که رک راست است می تواند در پرده و پنهان باشد. ما آزاد هستیم که بر طبق هر کدام از افکار خود رفتار … ادامه خواندن باید بدانیم …. ← نوشته باید بدانیم …. اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

Print Friendly, PDF & Email

پنجره ای به دنیایی زیباتر