RSS

 • ژرفای زن بودن
  by سمیرا تابش on آذر ۱۳, ۱۴۰۰ at ۵:۵۸ ق.ظ

  کتاب ژرفای زن بودن در مورد زن هایی است که آن چه جامعه به عنوان زن تعریف کرده است را نپذیرفته اند و وارد دنیای مردانه شده اند و حال مشکلاتی دارند. مشکلاتی از قبیل نارضایتی، احساس عدم موفقیت، ببیماری های دستگاه تناسلی، افسردگی و …. این کتاب به این زنان کمک می کند که ... ادامه نوشته ژرفای زن بودن اولین بار در باده ی دل. پدیدار شد.

 • غرق غم
  by سمیرا تابش on آذر ۶, ۱۴۰۰ at ۹:۲۹ ق.ظ

  غرق غممغمی که نمی دانم از کجا می آیداما می آیدگاهی پیدایش می شودمهمان ناخوانده!می آید و روزم را بهم می ریزد!دیگر هیچ چیز شفایش نمی دهدنه مثبت نگرینه نیایشنه نوشتن از خودنه خوردننه خفتننه می توانی راه بروینه می توانی تمرکز کنیدلت می خواهد یه گوشه جمع شویبری تو خودتکسی هم کاری به کارت ... ادامه نوشته غرق غم اولین بار در باده ی دل. پدیدار شد.

 • سخت رویی
  by سمیرا تابش on آذر ۲, ۱۴۰۰ at ۹:۱۰ ق.ظ

  کتاب سخت رویی، بهره گیری از شرایط استرس زا در جهت رشد تاب آوری، به بیان ویژگی هایی می پردازد که هر فرد لازم است دارا باشد تا بتواند در شرایط استرس زا تاب بیاورد. این ویژگی ها به ترتیب، تعهد، کنترل و مبارزه جویی هستند که با فراگیری آن ها می توانیم تهدیدات شرایط ... ادامه نوشته سخت رویی اولین بار در باده ی دل. پدیدار شد.

 • آفرینش حرفه ایده آل
  by سمیرا تابش on آبان ۲۹, ۱۴۰۰ at ۵:۱۹ ق.ظ

  کتاب آفرینش حرفه ایده آل به ما یاد می دهد چطور رسالت خود را در زندگی پیدا کنیم و چگونه کارآفرین بشویم و در عین حال رشد معنوی نیز داشته باشیم. این کتاب کوچک هفت فصل دارد که هر فصل به یک ویژگی مشترک کارآفرینان موفق اختصاص دارد. به نظر من این کتاب را باید ... ادامه نوشته آفرینش حرفه ایده آل اولین بار در باده ی دل. پدیدار شد.

 • زمانی که یک اثر هنری بودم
  by سمیرا تابش on آبان ۲۷, ۱۴۰۰ at ۱:۲۸ ب.ظ

  کتاب زمانی که یک اثر هنری بودم داستان یک پسر جوان است که از زندگی خود ناخشنود است و می خواهد دست به خودکشی بزند اما یک هنرمند از او می خواهد تا او را تبدیل به یک اثر هنری کند. همه چیز خوب پیش می رود تا اینکه پسر کم کم دچار ناراحتی هایی ... ادامه نوشته زمانی که یک اثر هنری بودم اولین بار در باده ی دل. پدیدار شد.