RSS

 • درست و نادرست کدام است؟
  by سمیرا تابش on شهریور ۳, ۱۳۹۸ at ۶:۱۴ ق.ظ

  خوب یک مشکلی که من همیشه با مذهبیون داشتم برای مثال این بود که از یک نفر یک سخنی نقل می کنند بعد من می گویم این حرفتان در این صورت درست نیست یا در صورتیکه که فلان اتفاق بیفتد این سخن مصداق ندارد و یا … اما مذهبیون گرامی انگار اصلا حرفت را نمی … ادامه خواندن درست و نادرست کدام است؟ ← نوشته درست و نادرست کدام است؟ اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • رابطه ی علم با اخلاق
  by سمیرا تابش on مرداد ۲۹, ۱۳۹۸ at ۱:۳۷ ب.ظ

  تا چند سال پیش فکر می کردم آن هایی که حزب اللهی هستند آدم های بی انصافی هستند و آن هایی که به سراغ علم رفته اند آدم های با انصافی هستند تا اینکه در بین استادان کامپیوتر کسانی را دیدم که بسیار بی انصاف بودند اینکه چقدر متدین بودند و تربیت دینی و مذهبی … ادامه خواندن رابطه ی علم با اخلاق ← نوشته رابطه ی علم با اخلاق اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • ارزش ها و باور های نا همگون
  by سمیرا تابش on مرداد ۱۵, ۱۳۹۸ at ۱:۰۷ ب.ظ

  ابتدای این نوشته اعلام می کنم نمی دانم عنوان مناسبی برای نوشته ام انتخاب کرده ام یا خیر یک نگاه به خودمان بیندازیم از آن جایی که ارزش ها و باور ها و اعتقادات سنتی در جامعه سست شده اند اگر یک نگاهی به خودمان بیندازیم می بینم که آنچه در ذهن ما به عنوان … ادامه خواندن ارزش ها و باور های نا همگون ← نوشته ارزش ها و باور های نا همگون اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • اثر مرکب
  by سمیرا تابش on مرداد ۵, ۱۳۹۸ at ۹:۱۹ ق.ظ

  خلاصه کتاب: کتاب اثر مرکب، در مورد این است که چگونه قدم های کوچک در طی زمان می تواند برای ما موفقیت به ارمغان بیاورد. این که چه اهدافی را مشخص کنیم و چگونه رویه روزانه ای برای خود تهیه کنیم و با عمل کردن به آن ها عادات جدیدی در خود به وجود آوریم … ادامه خواندن اثر مرکب ← نوشته اثر مرکب اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • جزم اندیشی، جمود فکری و تقلید
  by سمیرا تابش on تیر ۳۰, ۱۳۹۸ at ۱۱:۰۲ ق.ظ

  تا چند سال پیش فکر می کردم خیلی خوب و درست می اندیشم البته بازخوردی که از دوستان و خانواده هم این بود که مرا عاقل و فهمیده می دانستند اما حال می بینم چقدر دچار جزم و جمود بودم. تعاریف جزم اندیشی: جزم اندیشی عبارت است از اندیشه ای محدود تفکری با علم کم … ادامه خواندن جزم اندیشی، جمود فکری و تقلید ← نوشته جزم اندیشی، جمود فکری و تقلید اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

Print Friendly, PDF & Email

وب سایت رسمی سمیرا تابش