RSS

 • قوم کرد
  by سمیرا تابش on مهر ۲۳, ۱۳۹۸ at ۸:۲۷ ق.ظ

  چند روز است ارتش ترکیه به شمال شرقی سوریه و گروه های کرد حمله کرده است و جنگی جدید رخ داده است جنگی نامش چشمه صلح است! نمی دانم آقای اردوغان و دیگر اشخاصی که در دولت ترکیه کار می کنند چه نیتی از این جنگ دارند. نمی دانم مردم ترکیه به این جنگ راضی … ادامه خواندن قوم کرد ← نوشته قوم کرد اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • درست و نادرست کدام است؟
  by سمیرا تابش on شهریور ۳, ۱۳۹۸ at ۶:۱۴ ق.ظ

  خوب یک مشکلی که من همیشه با مذهبیون داشتم برای مثال این بود که از یک نفر یک سخنی نقل می کنند بعد من می گویم این حرفتان در این صورت درست نیست یا در صورتیکه که فلان اتفاق بیفتد این سخن مصداق ندارد و یا … اما مذهبیون گرامی انگار اصلا حرفت را نمی … ادامه خواندن درست و نادرست کدام است؟ ← نوشته درست و نادرست کدام است؟ اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • رابطه ی علم با اخلاق
  by سمیرا تابش on مرداد ۲۹, ۱۳۹۸ at ۱:۳۷ ب.ظ

  تا چند سال پیش فکر می کردم آن هایی که حزب اللهی هستند آدم های بی انصافی هستند و آن هایی که به سراغ علم رفته اند آدم های با انصافی هستند تا اینکه در بین استادان کامپیوتر کسانی را دیدم که بسیار بی انصاف بودند اینکه چقدر متدین بودند و تربیت دینی و مذهبی … ادامه خواندن رابطه ی علم با اخلاق ← نوشته رابطه ی علم با اخلاق اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • ارزش ها و باور های نا همگون
  by سمیرا تابش on مرداد ۱۵, ۱۳۹۸ at ۱:۰۷ ب.ظ

  ابتدای این نوشته اعلام می کنم نمی دانم عنوان مناسبی برای نوشته ام انتخاب کرده ام یا خیر یک نگاه به خودمان بیندازیم از آن جایی که ارزش ها و باور ها و اعتقادات سنتی در جامعه سست شده اند اگر یک نگاهی به خودمان بیندازیم می بینم که آنچه در ذهن ما به عنوان … ادامه خواندن ارزش ها و باور های نا همگون ← نوشته ارزش ها و باور های نا همگون اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • اثر مرکب
  by سمیرا تابش on مرداد ۵, ۱۳۹۸ at ۹:۱۹ ق.ظ

  خلاصه کتاب: کتاب اثر مرکب، در مورد این است که چگونه قدم های کوچک در طی زمان می تواند برای ما موفقیت به ارمغان بیاورد. این که چه اهدافی را مشخص کنیم و چگونه رویه روزانه ای برای خود تهیه کنیم و با عمل کردن به آن ها عادات جدیدی در خود به وجود آوریم … ادامه خواندن اثر مرکب ← نوشته اثر مرکب اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

Print Friendly, PDF & Email

وب سایت رسمی سمیرا تابش