RSS

 • قاعده های نانوشته
  by سمیرا تابش on فروردین ۱۵, ۱۳۹۹ at ۱۰:۲۳ ق.ظ

  امروز یک ویدئو دیدم سخنرانی یکی از سیاستمداران در مورد بودجه بود، این که چطور بودجه را رفاقتی تخصیص می دهند. البته ایشان از واژه رفاقتی استفاده نکرد اما به نظر من رفاقتی است. مثلا مدیر مدرسه ای برای اینکه با دوستی رفاقت دارد بچه ی دوستش را در مدرسه ای که امتحان ورودی یا … ادامه خواندن قاعده های نانوشته ← نوشته قاعده های نانوشته اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • بندگان ذهن
  by سمیرا تابش on فروردین ۱۱, ۱۳۹۹ at ۹:۴۷ ق.ظ

  می خواهید قبول کنید یا نه ما اکثرا بندگان ذهن خود هستیم یا شاید هم بگویم اسیر ذهن خود هستیم. تا به حال فکر کرده اید اگر بیکار باشید به چه فکر می کنید؟ امتحان کردید اگر راحت روی تخت دراز کشیده اید چه فکرهایی سراغتان می آید؟! غالبا فکرهای آزاردهنده، درست است؟ راهی که … ادامه خواندن بندگان ذهن ← نوشته بندگان ذهن اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • این روزها، کرونا
  by سمیرا تابش on فروردین ۴, ۱۳۹۹ at ۱۲:۲۸ ب.ظ

  این روزها همه از کرونا حرف می زنند، بیماری که تمام کره ی زمین را درگیر خود کرده است بسیاری از مردم خانه نشین شده اند. یکی می گوید این عذاب خداست، یکی می گوید این امتحان و آزمایش خداست، دیگری می گوید خدا می خواهد ما را آگاه تر کند، آن یکی می گوید … ادامه خواندن این روزها، کرونا ← نوشته این روزها، کرونا اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • فیلم لوسی
  by سمیرا تابش on اسفند ۲۲, ۱۳۹۸ at ۱۱:۴۲ ق.ظ

  لوسی زن جوانی است که در سفری که به شرق آسیا داشته است اتفاقاتی برایش می افتد که یک مخدر جدید به مقدار زیاد وارد بدنش می شود و این مخدر به او این امکان را می دهد از نهایت قدرت مغزش استفاده کند. فیلم لوسی هم علمی-تخیلی است هم حادثه ای، هم می خواهد … ادامه خواندن فیلم لوسی ← نوشته فیلم لوسی اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • فیلم فارست گامپ
  by سمیرا تابش on اسفند ۲۰, ۱۳۹۸ at ۳:۳۱ ب.ظ

  چند هفته پیش یک روز جمعه، فیلم فارست گامپ را تماشا کردم این فیلم را در بچگی از تلویزیون خودمان دیده بودم اما حالا دیدگاهم متفاوت است. فیلم هم عاشقانه است هم طنز، یک طنز تلخ دارد به نظرم خیلی خوب داستان پردازی شده بود و همین طور هم که می بینید در IMDB امتیاز … ادامه خواندن فیلم فارست گامپ ← نوشته فیلم فارست گامپ اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

Print Friendly, PDF & Email

پنجره ای به دنیایی زیباتر