RSS

 • تا سرای او
  by سمیرا تابش on دی ۲۴, ۱۳۹۸ at ۶:۲۴ ب.ظ

  کتاب تا سرای او در مورد مراقبه و چگونگی نیایش کردن با خداوند کریم است. این کتاب به خواننده روش عشق ورزیدن به خداوند و تمامی دنیا را نشان می دهد. امروز این کتاب را خواندم و این قدر انرژی مثبت از این کتاب گرفتم که حالم دگرگون شد کاملا مشخص است نویسنده کتاب آقای … ادامه خواندن تا سرای او ← نوشته تا سرای او اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • سکون سخن می گوید
  by سمیرا تابش on آذر ۲۹, ۱۳۹۸ at ۴:۴۰ ق.ظ

  سال پیش کتاب های نیروی حال و زمینی نو را در یک نوشته ام معرفی کرده بودم. (اینجا) حال کتاب دیگری را می خواهم معرفی کنم که چند بار خوانده امش و هر بار که می خوانم مطالب جدیدی از آن دریافت می کنم قبلا این حالت را با دیوان حافظ داشتم نام کتاب سکون … ادامه خواندن سکون سخن می گوید ← نوشته سکون سخن می گوید اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • حمایت از کودک درون
  by سمیرا تابش on آذر ۲۲, ۱۳۹۸ at ۴:۰۹ ق.ظ

  کتاب حمایت از کودک درون شامل ۳۶۵ عنوان است که هر عنوان برای یک روز از سال تهیه شده است. در نسخه اصلی شروع عناوین از اول ژانویه است اما در نسخه ترجمه شده عناوین از اول فروردین شروع شده است. خواننده باید هر روز یک صفحه را بخواند و احساسی که به او دست … ادامه خواندن حمایت از کودک درون ← نوشته حمایت از کودک درون اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • همه جاده ها از ما آغاز می شوند
  by سمیرا تابش on آذر ۱۵, ۱۳۹۸ at ۸:۰۲ ق.ظ

  کتاب همه جاده ها از ما آغاز می شوند در مورد ایجاد تغییر در زندگی است و به این نکته اشاره دارد به جای ایجاد تغییرات در بیرون از خودمان در درونمانمان تغییر ایجاد کنیم تا احساس خشنودی و رضایت در ما به وجود آید. این کتاب به ما آموزش می دهد چطور مثبت تر … ادامه خواندن همه جاده ها از ما آغاز می شوند ← نوشته همه جاده ها از ما آغاز می شوند اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • ملت ایران
  by سمیرا تابش on آذر ۱۱, ۱۳۹۸ at ۲:۴۵ ب.ظ

  متاسفانه در چند هفته اخیر اتفاقات ناخوشایندی در کشورمان روی داده است که هر چه هم بخواهیم بگوییم حال و هوایمان جوری است که امکانش نیست. واقعا چه باید گفت؟! چه می شود گفت؟! فقط می توان گفت که در شرایط فعلی بدون رهبری برای اعتراضات و سازماندهی مشخص افراد نمی توان امیدی به تغییر … ادامه خواندن ملت ایران ← نوشته ملت ایران اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

Print Friendly, PDF & Email

وب سایت رسمی سمیرا تابش