RSS

 • زندگی
  by سمیرا تابش on مرداد ۷, ۱۴۰۰ at ۴:۰۶ ب.ظ

  زندگی این خیزش رو به سوی آرزوهازندگی این رویای شیرین پوچزندگی این نوسان دوست داشتن و دوست نداشتنزندگی این تلاش بی پایاناین ناتمام تمام شدنیچه سخت و سنگین می گذردچگونه این طور بر سرم آوار می شود؟و من هیچ تکانی نمی توانم بخورمهیچ واکنشی نمی توانم نشان دهممانند یک بچه خرگوش وقتی لانه یی که … ادامه خواندن زندگی ← نوشته زندگی اولین بار در باده ی دل. پدیدار شد.

 • آی آدم ها
  by سمیرا تابش on تیر ۵, ۱۴۰۰ at ۷:۴۰ ق.ظ

  آی آدم ها شما بد نبودید، فقط نمی توانستید مهربان باشید.این قدر درمانده بودید که نمی توانستید شادی دیگران را تحمل کنید.باید بدانید، باید بدانید که یک گنج محبت را از دست دادید.باید بدانید باز هم به خودتان ظلم کردید.باید بدانید هر چه به سرتان می آید از دست خودتان است.زیرا خوبی را، زیرا خدا … ادامه خواندن آی آدم ها ← نوشته آی آدم ها اولین بار در باده ی دل. پدیدار شد.

 • پرتو درمانی با حافظ شیرازی
  by سمیرا تابش on اردیبهشت ۵, ۱۴۰۰ at ۵:۵۱ ب.ظ

  مطب طبیب نامدار خواجه حافظ شیرازی به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در خدمت شماست. اگر دلشکسته هستید به حافظ مراجعه نمایید. اگر ناامید هستید به حافظ مراجعه کنید. اگر دلمرده هستید به حافظ مراجعه کنید. اگر از تنهایی رنج می برید به حافظ مراجعه نمایید. اگر به دنبال مرهم برای زخم هایتان … ادامه خواندن پرتو درمانی با حافظ شیرازی ← نوشته پرتو درمانی با حافظ شیرازی اولین بار در باده ی دل. پدیدار شد.

 • سولاریوم تحت انوار مولانا
  by سمیرا تابش on اردیبهشت ۵, ۱۴۰۰ at ۱:۲۷ ب.ظ

  رابطه ی من با مولانا مولانا کسی است که به من یاد داد به جای اینکه از خدا فقط ترسید می شود عاشقش بود، می شود با خدا رقصید، می شود خدا را همه جا دید. دانش آموز راهنمایی بودم که با اشعارش آشنا شدم و آن زمان در حد فهمم از اشعارش می فهمیدم. … ادامه خواندن سولاریوم تحت انوار مولانا ← نوشته سولاریوم تحت انوار مولانا اولین بار در باده ی دل. پدیدار شد.

 • یک جمعه ی ناامیدانه
  by سمیرا تابش on آبان ۹, ۱۳۹۹ at ۷:۴۲ ق.ظ

  امروز جمعه است می خواستم به حرم بروم برای نماز جمعه اما خوب بروم چه کار؟! وقتی در نماز جمعه مسلمانان را به مقابله و مبارزه با کل دنیا دعوت می کنند! خیلی از جوانان امروز که از خانواده های مسلمان هستند از اسلام گریزان هستند ما این اسلام که سر یک نفر بی دفاع … ادامه خواندن یک جمعه ی ناامیدانه ← نوشته یک جمعه ی ناامیدانه اولین بار در باده ی دل. پدیدار شد.

Print Friendly, PDF & Email

پنجره ای به دنیایی زیباتر