RSS

 • پرتو درمانی با حافظ شیرازی
  by سمیرا تابش on اردیبهشت ۵, ۱۴۰۰ at ۵:۵۱ ب.ظ

  مطب طبیب نامدار خواجه حافظ شیرازی به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در خدمت شماست. اگر دلشکسته هستید به حافظ مراجعه نمایید. اگر ناامید هستید به حافظ مراجعه کنید. اگر دلمرده هستید به حافظ مراجعه کنید. اگر از تنهایی رنج می برید به حافظ مراجعه نمایید. اگر به دنبال مرهم برای زخم هایتان … ادامه خواندن پرتو درمانی با حافظ شیرازی ← نوشته پرتو درمانی با حافظ شیرازی اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • سولاریوم تحت انوار مولانا
  by سمیرا تابش on اردیبهشت ۵, ۱۴۰۰ at ۱:۲۷ ب.ظ

  رابطه ی من با مولانا مولانا کسی است که به من یاد داد به جای اینکه از خدا فقط ترسید می شود عاشقش بود، می شود با خدا رقصید، می شود خدا را همه جا دید. دانش آموز راهنمایی بودم که با اشعارش آشنا شدم و آن زمان در حد فهمم از اشعارش می فهمیدم. … ادامه خواندن سولاریوم تحت انوار مولانا ← نوشته سولاریوم تحت انوار مولانا اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • یک جمعه ی ناامیدانه
  by سمیرا تابش on آبان ۹, ۱۳۹۹ at ۷:۴۲ ق.ظ

  امروز جمعه است می خواستم به حرم بروم برای نماز جمعه اما خوب بروم چه کار؟! وقتی در نماز جمعه مسلمانان را به مقابله و مبارزه با کل دنیا دعوت می کنند! خیلی از جوانان امروز که از خانواده های مسلمان هستند از اسلام گریزان هستند ما این اسلام که سر یک نفر بی دفاع … ادامه خواندن یک جمعه ی ناامیدانه ← نوشته یک جمعه ی ناامیدانه اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • دوباره باران
  by سمیرا تابش on شهریور ۹, ۱۳۹۹ at ۱۱:۱۸ ق.ظ

  دوباره باریدیصدایش را دوست دارمصدای قطرات باران صدای رعد از آن بالاهاراستی چه می گویی این طور رعدآسا؟! ای کاش زبانت را می دانستمزبانت را به من یاد می دهی؟ می دانم درونم هنوز آن قدر بزرگ نشده استبزرگم می کنی آن قدر که زبانت را بفهمم؟ نوشته دوباره باران اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

 • باران شوق
  by سمیرا تابش on شهریور ۹, ۱۳۹۹ at ۱۱:۰۹ ق.ظ

  نم نم باران می باردیعنی این ها اشک های توست؟!دلم می خواهد اشک های شوق تو باشد. راستی چرا دیگر چشمانم نمی بارند؟!چه کرده ام که از من نا امید شده ای؟!نا امید شده ای؟ نمی دانم اما در سینه ام تو را حس می کنمای عزیزم، ای جانم، ای تمام وجودم نوشته باران شوق اولین بار در شمس الضحی. پدیدار شد.

Print Friendly, PDF & Email

پنجره ای به دنیایی زیباتر